Korfu, Kreeka

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Korfule.

Helsingist 153 EUR Riiast 229 EUR

Otsi veel lende Helsingist Korfule

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 28.06.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 30m
E 06.07.2020 02:35 - 06:05
  • D8 02:35 Corfu (CFU) 06:05 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 21.06.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 30m
E 29.06.2020 02:35 - 06:05
  • D8 02:35 Corfu (CFU) 06:05 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 28.06.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 10m
E 06.07.2020 03:55 - 10:05
  • DY 03:55 Corfu (CFU) 06:05 Stockholm (ARN)
  • D8 08:05 Stockholm (ARN) 10:05 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 21.06.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 10m
E 29.06.2020 03:55 - 10:05
  • DY 03:55 Corfu (CFU) 06:05 Stockholm (ARN)
  • D8 08:05 Stockholm (ARN) 10:05 Helsinki (HEL)
 

 

Juuli, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 05.07.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 30m
E 13.07.2020 02:35 - 06:05
  • D8 02:35 Corfu (CFU) 06:05 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 05.07.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 10m
E 13.07.2020 03:55 - 10:05
  • DY 03:55 Corfu (CFU) 06:05 Stockholm (ARN)
  • D8 08:05 Stockholm (ARN) 10:05 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 05.07.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 40m
T 14.07.2020 04:35 - 11:15
  • DY 04:35 Corfu (CFU) 07:00 Oslo (OSL)
  • D8 08:50 Oslo (OSL) 11:15 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 35m
P 05.07.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 40m
E 13.07.2020 04:35 - 11:15
  • DY 04:35 Corfu (CFU) 07:00 Oslo (OSL)
  • D8 08:50 Oslo (OSL) 11:15 Helsinki (HEL)
 

Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Pariis, Prantsusmaa 23 EUR London, Suurbritannia 25 EUR Berliin, Saksamaa 30 EUR Valleta, Malta 35 EUR Viin, Austria 35 EUR Milano, Itaalia 40 EUR Barcelona, Hispaania 41 EUR Malaga, Hispaania 48 EUR Palma, Mallorca 59 EUR Madrid, Hispaania 63 EUR Lissabon, Portugal 64 EUR Ibiza, Hispaania 78 EUR Rooma, Itaalia 78 EUR Porto, Portugal 79 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 84 EUR Amsterdam, Holland 84 EUR Faro, Portugal 92 EUR Alicante, Hispaania 92 EUR Valencia, Hispaania 96 EUR Heraklion, Kreeta 110 EUR Split, Horvaatia 115 EUR Rhodos, Kreeka 119 EUR Tel Aviv, Iisrael 122 EUR Ateena, Kreeka 128 EUR Tenerife, Kanaari saared 133 EUR Larnaca, Küpros 137 EUR Girona, Hispaania 140 EUR Menorca, Hispaania 142 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 145 EUR Chania, Kreeta 150 EUR Lanzarote, Kanaari saared 159 EUR Dubrovnik, Horvaatia 179 EUR Madeira, Portugal 179 EUR Nizza, Prantsusmaa 181 EUR New York, Ameerika 214 EUR Santorini, Kreeka 214 EUR Dubai, Saudi Araabia 220 EUR Los Angeles, Ameerika 244 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 252 EUR Miami, Ameerika 269 EUR Bangkok, Tai 347 EUR Hong Kong, Hiina 348 EUR Peking, Hiina 363 EUR New Delhi, India 405 EUR Mumbai, India 434 EUR Singapur, Malaisia 488 EUR Colombo, Sri Lanka 525 EUR Phuket, Tai 535 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 553 EUR Malé, Maldiivid 618 EUR Denpasar, Bali 647 EUR Sydney, Austraalia 765 EUR