Split, Horvaatia

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Splitti.

Stockholmist 127 EUR Helsingist 137 EUR Tallinnast 193 EUR Riiast 202 EUR

Otsi veel lende Stockholmist Splitti

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Märts, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 50m
E 30.03.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
T 07.04.2020 16:55 - 23:20
  • LH 16:55 Split (SPU) 18:15 Munich (MUC)
  • LH 21:10 Munich (MUC) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
E 30.03.2020 07:00 - 14:30
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 08:35 Berlin (SXF)
  • U2 12:35 Berlin (SXF) 14:30 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 25m
T 07.04.2020 11:35 - 19:00
  • DY 11:35 Split (SPU) 14:25 Oslo (OSL)
  • DY 18:00 Oslo (OSL) 19:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 34 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
E 30.03.2020 07:00 - 14:30
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 08:35 Berlin (SXF)
  • U2 12:35 Berlin (SXF) 14:30 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
T 07.04.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 34 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 50m
P 29.03.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 30m
P 05.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 34 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 45m
T 31.03.2020 09:00 - 13:45
  • SK 09:00 Stockholm (ARN) 11:15 Frankfurt (FRA)
  • OU 12:05 Frankfurt (FRA) 13:45 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
K 08.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 34 minutit tagasi.

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Aprill, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
L 11.04.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
L 18.04.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
K 22.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
K 29.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
K 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
K 22.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 40m
T 21.04.2020 06:50 - 16:30
  • D8 06:50 Stockholm (ARN) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:50 London (LGW) 16:30 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
K 29.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
K 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 40m
N 23.04.2020 14:30 - 19:10
  • D8 14:30 Split (SPU) 17:05 Gothenburg (GOT)
  • DY 18:10 Gothenburg (GOT) 19:10 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

Näita veel (42)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Mai, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 35m
K 13.05.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 45m
K 20.05.2020 13:55 - 16:40
  • SK 13:55 Split (SPU) 16:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 33 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
L 09.05.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 45m
L 16.05.2020 10:10 - 12:55
  • SK 10:10 Split (SPU) 12:55 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 33 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
L 09.05.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
L 16.05.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 33 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
K 06.05.2020 08:10 - 14:55
  • SK 08:10 Stockholm (ARN) 10:20 Amsterdam (AMS)
  • U2 12:45 Amsterdam (AMS) 14:55 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 45m
K 13.05.2020 13:55 - 16:40
  • SK 13:55 Split (SPU) 16:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 33 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
E 25.05.2020 07:00 - 14:30
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 08:35 Berlin (SXF)
  • U2 12:35 Berlin (SXF) 14:30 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 50m
T 02.06.2020 12:30 - 20:20
  • U2 12:30 Split (SPU) 14:10 London (LGW)
  • D8 17:00 London (LGW) 20:20 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 33 minutit tagasi.

Näita veel (25)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 35m
K 03.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 20m
N 11.06.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 35m
E 08.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 20m
T 16.06.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 40m
T 02.06.2020 06:50 - 16:30
  • D8 06:50 Stockholm (ARN) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:50 London (LGW) 16:30 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 45m
K 10.06.2020 13:55 - 16:40
  • SK 13:55 Split (SPU) 16:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 35m
E 08.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
T 16.06.2020 11:00 - 13:40
  • DY 11:00 Split (SPU) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 35m
K 03.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 45m
K 10.06.2020 13:55 - 16:40
  • SK 13:55 Split (SPU) 16:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

Näita veel (61)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuli, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
E 20.07.2020 07:25 - 10:10
  • SK 07:25 Stockholm (ARN) 10:10 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
E 27.07.2020 08:35 - 15:00
  • U2 08:35 Split (SPU) 10:15 Geneva (GVA)
  • U2 12:20 Geneva (GVA) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
E 20.07.2020 16:00 - 18:45
  • SK 16:00 Stockholm (ARN) 18:45 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
E 27.07.2020 08:35 - 15:00
  • U2 08:35 Split (SPU) 10:15 Geneva (GVA)
  • U2 12:20 Geneva (GVA) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
E 20.07.2020 06:35 - 09:20
  • DY 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
E 27.07.2020 08:35 - 15:00
  • U2 08:35 Split (SPU) 10:15 Geneva (GVA)
  • U2 12:20 Geneva (GVA) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
E 20.07.2020 11:05 - 16:45
  • SK 11:05 Stockholm (ARN) 12:00 Oslo (OSL)
  • SK 13:55 Oslo (OSL) 16:45 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
E 27.07.2020 08:35 - 15:00
  • U2 08:35 Split (SPU) 10:15 Geneva (GVA)
  • U2 12:20 Geneva (GVA) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 30m
K 01.07.2020 12:50 - 17:20
  • BT 12:50 Stockholm (ARN) 15:00 Riga (RIX)
  • BT 15:45 Riga (RIX) 17:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 2h 40m
N 09.07.2020 10:40 - 13:20
  • DY 10:40 Split (SPU) 13:20 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

Näita veel (61)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

August, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
P 16.08.2020 07:15 - 10:00
  • SK 07:15 Stockholm (ARN) 10:00 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
E 24.08.2020 08:35 - 15:00
  • U2 08:35 Split (SPU) 10:15 Geneva (GVA)
  • U2 12:20 Geneva (GVA) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
N 20.08.2020 06:35 - 09:20
  • SK 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 45m
R 28.08.2020 08:15 - 15:00
  • U2 08:15 Split (SPU) 09:55 Geneva (GVA)
  • U2 12:20 Geneva (GVA) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
N 20.08.2020 06:35 - 09:20
  • SK 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 30m
N 27.08.2020 14:00 - 19:30
  • SK 14:00 Split (SPU) 16:50 Oslo (OSL)
  • SK 18:30 Oslo (OSL) 19:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
N 13.08.2020 06:35 - 09:20
  • SK 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
N 20.08.2020 11:00 - 16:45
  • SK 11:00 Split (SPU) 13:50 Oslo (OSL)
  • SK 15:50 Oslo (OSL) 16:45 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 2h 45m
P 16.08.2020 07:15 - 10:00
  • SK 07:15 Stockholm (ARN) 10:00 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 30m
P 23.08.2020 08:10 - 14:40
  • U2 08:10 Split (SPU) 09:50 Geneva (GVA)
  • U2 12:00 Geneva (GVA) 14:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 35 minutit tagasi.

Näita veel (173)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

September, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 50m
R 25.09.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 02.10.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 50m
N 03.09.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
N 10.09.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 45m
P 20.09.2020 07:45 - 16:30
  • BA 07:45 Stockholm (ARN) 09:30 London (LHR)
  • BA 12:50 London (LHR) 16:30 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 30m
P 27.09.2020 08:10 - 14:40
  • U2 08:10 Split (SPU) 09:50 Geneva (GVA)
  • U2 12:00 Geneva (GVA) 14:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 55m
P 27.09.2020 07:45 - 16:40
  • BA 07:45 Stockholm (ARN) 09:30 London (LHR)
  • BA 13:00 London (LHR) 16:40 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 30m
P 04.10.2020 08:10 - 14:40
  • U2 08:10 Split (SPU) 09:50 Geneva (GVA)
  • U2 12:00 Geneva (GVA) 14:40 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 50m
E 07.09.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
E 14.09.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

Näita veel (46)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Oktoober, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 50m
E 05.10.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
E 12.10.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 32 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 50m
L 03.10.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
L 10.10.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 50m
P 04.10.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
P 11.10.2020 15:15 - 23:15
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 21:00 Vienna (VIE) 23:15 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 20m
P 04.10.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
P 11.10.2020 15:15 - 23:15
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 21:00 Vienna (VIE) 23:15 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 30 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 40m
R 02.10.2020 18:10 - 22:50
  • OU 18:10 Stockholm (ARN) 20:40 Zagreb (ZAG)
  • OU 22:05 Zagreb (ZAG) 22:50 Split (SPU)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
R 09.10.2020 13:30 - 17:25
  • OU 13:30 Split (SPU) 14:20 Zagreb (ZAG)
  • OU 15:00 Zagreb (ZAG) 17:25 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud 31 minutit tagasi.

Näita veel (4)

Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Berliin, Saksamaa 12 EUR London, Suurbritannia 33 EUR Milano, Itaalia 51 EUR Viin, Austria 53 EUR Rooma, Itaalia 58 EUR Lissabon, Portugal 91 EUR Amsterdam, Holland 97 EUR Porto, Portugal 100 EUR Pariis, Prantsusmaa 102 EUR Valleta, Malta 113 EUR Barcelona, Hispaania 118 EUR Ateena, Kreeka 127 EUR Malaga, Hispaania 131 EUR Nizza, Prantsusmaa 142 EUR Alicante, Hispaania 142 EUR Tel Aviv, Iisrael 144 EUR Palma, Mallorca 146 EUR Madrid, Hispaania 147 EUR Valencia, Hispaania 148 EUR Dubrovnik, Horvaatia 151 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 152 EUR Faro, Portugal 154 EUR Menorca, Hispaania 157 EUR Ibiza, Hispaania 161 EUR Larnaca, Küpros 171 EUR Korfu, Kreeka 189 EUR Rhodos, Kreeka 195 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 198 EUR Tenerife, Kanaari saared 206 EUR Chania, Kreeta 209 EUR Heraklion, Kreeta 210 EUR Lanzarote, Kanaari saared 222 EUR Santorini, Kreeka 228 EUR Dubai, Saudi Araabia 308 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 331 EUR New York, Ameerika 341 EUR Peking, Hiina 403 EUR San Francisco, Ameerika 438 EUR Miami, Ameerika 445 EUR Hong Kong, Hiina 483 EUR New Delhi, India 494 EUR Mumbai, India 518 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 529 EUR Singapur, Malaisia 540 EUR Malé, Maldiivid 578 EUR Colombo, Sri Lanka 604 EUR