Rhodos, Kreeka

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Rhodosele.

Stockholmist 148 EUR Helsingist 195 EUR Tallinnast 207 EUR Riiast 216 EUR

Otsi veel lende Tallinnast Rhodosele

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Sorteeri kuupäeva järgi

Mai, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 07.05.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 15.05.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
N 14.05.2020 03:35 - 09:15
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:15 Athens (ATH) 09:15 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 22.05.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 45m
N 21.05.2020 03:35 - 12:20
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • V7 11:15 Athens (ATH) 12:20 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 29.05.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
N 21.05.2020 03:35 - 09:15
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:15 Athens (ATH) 09:15 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 29.05.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 14.05.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 22.05.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

Näita veel (11)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
N 04.06.2020 03:35 - 09:15
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:15 Athens (ATH) 09:15 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 15m
R 12.06.2020 01:45 - 10:00
  • DY 01:45 Rhodes (RHO) 04:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 04.06.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 15m
R 12.06.2020 01:45 - 10:00
  • DY 01:45 Rhodes (RHO) 04:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 15m
N 25.06.2020 03:35 - 09:50
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • V7 08:45 Athens (ATH) 09:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
N 02.07.2020 04:35 - 11:45
  • DY 04:35 Rhodes (RHO) 07:40 Oslo (OSL)
  • DY 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 15m
N 18.06.2020 03:35 - 09:50
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • V7 08:45 Athens (ATH) 09:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
N 25.06.2020 04:35 - 11:45
  • DY 04:35 Rhodes (RHO) 07:40 Oslo (OSL)
  • DY 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 05.06.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 15m
R 12.06.2020 01:45 - 10:00
  • DY 01:45 Rhodes (RHO) 04:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

Näita veel (10)

 

Juuli, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 30m
N 23.07.2020 19:30 - 01:00
  • DY 19:30 Tallinn (TLL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 20:10 Stockholm (ARN) 01:00 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 31.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 30m
N 23.07.2020 19:30 - 01:00
  • DY 19:30 Tallinn (TLL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 20:10 Stockholm (ARN) 01:00 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 31.07.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 10.07.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 17.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 24.07.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 31.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 50m
N 09.07.2020 16:10 - 01:00
  • SK 16:10 Tallinn (TLL) 16:10 Stockholm (ARN)
  • DY 20:10 Stockholm (ARN) 01:00 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 17.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

 

Sorteeri kuupäeva järgi

August, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 50m
K 05.08.2020 18:55 - 03:45
  • BT 18:55 Tallinn (TLL) 19:30 Oslo (OSL)
  • DY 22:45 Oslo (OSL) 03:45 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 15m
R 14.08.2020 01:45 - 10:00
  • DY 01:45 Rhodes (RHO) 04:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 35m
E 03.08.2020 18:55 - 04:30
  • BT 18:55 Tallinn (TLL) 19:30 Oslo (OSL)
  • DY 23:30 Oslo (OSL) 04:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
K 12.08.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Rhodes (RHO) 05:30 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 5m
T 04.08.2020 17:50 - 01:55
  • DY 17:50 Tallinn (TLL) 17:50 Stockholm (ARN)
  • DY 21:05 Stockholm (ARN) 01:55 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
K 12.08.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Rhodes (RHO) 05:30 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 20m
E 03.08.2020 22:10 - 04:30
  • DY 22:10 Tallinn (TLL) 22:40 Oslo (OSL)
  • DY 23:30 Oslo (OSL) 04:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
K 12.08.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Rhodes (RHO) 05:30 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 50m
K 05.08.2020 18:55 - 03:45
  • BT 18:55 Tallinn (TLL) 19:30 Oslo (OSL)
  • DY 22:45 Oslo (OSL) 03:45 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 14.08.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

Näita veel (7)

 

September, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 17.09.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 25.09.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 10.09.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 18.09.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
N 24.09.2020 03:35 - 09:15
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:15 Athens (ATH) 09:15 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 02.10.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.


Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Berliin, Saksamaa 12 EUR Viin, Austria 19 EUR Pariis, Prantsusmaa 24 EUR London, Suurbritannia 26 EUR Milano, Itaalia 42 EUR Rooma, Itaalia 58 EUR Lissabon, Portugal 64 EUR Malaga, Hispaania 72 EUR Porto, Portugal 77 EUR Amsterdam, Holland 97 EUR Barcelona, Hispaania 98 EUR Ateena, Kreeka 109 EUR Madrid, Hispaania 113 EUR Valleta, Malta 113 EUR Palma, Mallorca 123 EUR Split, Horvaatia 127 EUR Heraklion, Kreeta 133 EUR Faro, Portugal 135 EUR Ibiza, Hispaania 136 EUR Nizza, Prantsusmaa 142 EUR Alicante, Hispaania 142 EUR Tel Aviv, Iisrael 144 EUR Valencia, Hispaania 148 EUR Menorca, Hispaania 149 EUR Dubrovnik, Horvaatia 151 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 152 EUR Tenerife, Kanaari saared 153 EUR Larnaca, Küpros 171 EUR Korfu, Kreeka 189 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 190 EUR Chania, Kreeta 190 EUR Lanzarote, Kanaari saared 222 EUR Dubai, Saudi Araabia 225 EUR Girona, Hispaania 235 EUR Santorini, Kreeka 263 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 331 EUR New York, Ameerika 341 EUR Los Angeles, Ameerika 345 EUR Miami, Ameerika 358 EUR Peking, Hiina 402 EUR San Francisco, Ameerika 438 EUR Hong Kong, Hiina 448 EUR Bangkok, Tai 473 EUR New Delhi, India 494 EUR Mumbai, India 518 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 528 EUR Singapur, Malaisia 540 EUR Malé, Maldiivid 580 EUR Colombo, Sri Lanka 604 EUR