Santorini, Grieķija, Grekland

Lēti turp un atpakaļ no Rīgas līdz Santorini.

no Tallinas 214 EUR no Helsinkiem 227 EUR no Rīgas 273 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Rīgas līdz Santorini

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Oktobris, 2019

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h
Trešd 30.10.2019 09:05 - 18:05
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:10 London (LGW) 18:05 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 5m
Trešd 06.11.2019 08:25 - 14:30
  • OA 08:25 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

 

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 55m
Thu 25.06.2020 18:15 - 04:10
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:50 Copenhagen (CPH)
  • D8 23:50 Copenhagen (CPH) 04:10 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Sestd 04.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 55m
Thu 25.06.2020 18:15 - 04:10
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:50 Copenhagen (CPH)
  • D8 23:50 Copenhagen (CPH) 04:10 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Piektd 03.07.2020 04:55 - 11:40
  • D8 04:55 Santorini (JTR) 07:15 Copenhagen (CPH)
  • BT 09:05 Copenhagen (CPH) 11:40 Riga (RIX)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Trešd 24.06.2020 20:25 - 04:15
  • DY 20:25 Riga (RIX) 20:35 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Thu 02.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Parīze, Francija 23 EUR Londona, Lielbritānija 25 EUR Berlīne, Vācija 30 EUR Valleta, Malta 35 EUR Vīne, Austrija 35 EUR Barselona, Spānija 41 EUR Malaga, Spānija 48 EUR Milāna Itālija 55 EUR Palma, Maljorka 59 EUR Madride, Spānija 63 EUR Lisabona, Portugāle 64 EUR Ibiza, Spānija 78 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 84 EUR Amsterdama, Nīderlande 84 EUR Faro, Portugāle 92 EUR Roma, Itālija 99 EUR Valensija, Spānija 105 EUR Herakliona, Krēta 110 EUR Alikante, Spānija 115 EUR Splita, Horvātija 115 EUR Roda, Grieķija 119 EUR Telaviva, Izraēla 122 EUR Atēna, Grieķija 124 EUR Dubrovniki, Horvātija 129 EUR Nica, Francija 131 EUR Porto, Portugāle 132 EUR Tenerife, Kanāriju salas 133 EUR Žirona, Spānija 140 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 145 EUR Hanija, Krēta 150 EUR Korfu, Grieķija 153 EUR Menorka, Spānija 155 EUR Larnaka, Kipra 159 EUR Madeira, Portugāle 179 EUR Lansarote, Kanāriju salas 205 EUR Ņujorka, ASV 214 EUR Dubaija, Saūda Arābija 220 EUR Losandželosa, ASV 244 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 269 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 296 EUR Bangkoka, Taizeme 347 EUR Hongkonga, Ķīna 348 EUR Pekina, Ķīna 363 EUR Sanfrancisko, ASV 371 EUR Ņūdeli, Indija 405 EUR Mumbaja, Indija 434 EUR Kualalumpura, Malaizija 450 EUR Singapūra, Malaizija 459 EUR Malē, Maldīvija 469 EUR Puketa, Taizeme 531 EUR Goa, Indija 570 EUR Kolombo (Šrilanka) 620 EUR Denpasar, Bali 629 EUR Sidneja, Austrālija 765 EUR