Santorini, Grekland

Billiga rundresor från Riga till Santorini.

från Tallinn 214 EUR från Helsingfors 227 EUR från Riga 273 EUR

Sök fler flyg från Riga till Santorini

Skynda på! Tidsbegränsade rabatter och erbjudanden!

Oktober, 2019

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Ons 30.10.2019 09:05 - 18:05
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:10 London (LGW) 18:05 Santorini (JTR)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 5m
Ons 06.11.2019 08:25 - 14:30
  • OA 08:25 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

 

Juni, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 55m
Tor 25.06.2020 18:15 - 04:10
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:50 Copenhagen (CPH)
  • D8 23:50 Copenhagen (CPH) 04:10 Santorini (JTR)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 45m
Lör 04.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 55m
Tor 25.06.2020 18:15 - 04:10
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:50 Copenhagen (CPH)
  • D8 23:50 Copenhagen (CPH) 04:10 Santorini (JTR)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 45m
Fre 03.07.2020 04:55 - 11:40
  • D8 04:55 Santorini (JTR) 07:15 Copenhagen (CPH)
  • BT 09:05 Copenhagen (CPH) 11:40 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 50m
Ons 24.06.2020 20:25 - 04:15
  • DY 20:25 Riga (RIX) 20:35 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 45m
Tor 02.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Kolla våra andra specialmål!

Paris, Frankrike 23 EUR London, Storbritannien 25 EUR Berlin, Tyskland 30 EUR Valleta, Malta 35 EUR Wien, Österrike 35 EUR Barcelona, Spanien 41 EUR Malaga, Spanien 48 EUR Milano, Italien 55 EUR Palma, Majorca 59 EUR Madrid, Spanien 63 EUR Lissabon, Portugal 64 EUR Ibiza, Spanien 78 EUR Las Palmas, Kanarieöarna 84 EUR Amsterdam, Nederländerna 84 EUR Faro, Portugal 92 EUR Rom, Italien 99 EUR Valencia, Spanien 105 EUR Heraklion, Kreta 110 EUR Alicante, Spanien 115 EUR Split, Kroatien 115 EUR Rhodos, Grekland 119 EUR Tel Aviv, Israel 122 EUR Aten, Grekland 124 EUR Dubrovnik, Kroatien 129 EUR Nice, Frankrike 131 EUR Porto, Portugal 132 EUR Teneriffa, Kanarieöarna 133 EUR Girona, Spanien 140 EUR Fuerteventura, Kanarieöarna 145 EUR Chania, Kreta 150 EUR Korfu, Grekland 153 EUR Menorca, Spanien 155 EUR Larnaca, Cypern 159 EUR Madeira, Portugal 179 EUR Lanzarote, Kanarieöarna 205 EUR New York, USA 214 EUR Dubai, Saudiarabien 220 EUR Los Angeles, USA 244 EUR Miami, USA 269 EUR Abu Dhabi, Saudiarabien 296 EUR Bangkok, Thailand 347 EUR Hongkong, Kina 348 EUR Beijing, Kina 363 EUR San Francisco, USA 371 EUR New Delhi, Indien 405 EUR Mumbai, Indien 434 EUR Kuala Lumpur, Malaysia 450 EUR Singapore, Malaysia 459 EUR Malé, Maldiverna 469 EUR Phuket, Thailand 531 EUR Goa, Indien 570 EUR Colombo, Sri Lanka 620 EUR Denpasar, Bali 629 EUR Sydney, Australien 765 EUR